Image default
Fethiye Muğla

Golden Sand Beach Club Ölüdeniz Muğla

Golden Sand Beach Club Ölüdeniz Muğla

Golden Sand Beach Club Muğla’nın Fethiye ilçesinde Ölüdeniz’de bulunmaktadır, bu hususta Golden Sand Beach oldukça sakindir ve doğa ile bütünleşmek isteyen kişiler için oldukça idealdir. Bu konuda söz konusu işletmenin personelleri oldukça tecrübelidir ve ilgilidir. Aynı zamanda işletmenin personellerinin güler yüzlü olduğunu söylemek de doğru olacaktır. Son olarak Golden Sand Beach sabah 08:00’dan akşam 18:00’a kadar hizmet vermektedir.

Golden Sand Beach Club Ölüdeniz Muğla
Golden Sand Beach Club Ölüdeniz Muğla

Golden Sand Beach Nasıl Gidilir?

Golden Sand Beach’e gitmek isteyen kişiler ilk olarak Muğla’nın Fethiye ilçesine ulaşmalıdır, daha sonra hususi araçlarıyla seyahat edecek kişiler, Muğla şehir merkezinde bulunan ilgili tabelaları takip etmelidir. Toplu taşıma araçlarını kullanmak isteyen kişiler ise Muğla şehir merkezinde bulunan dolmuş ve otobüs duraklarını kullanabilir, bu hususta hem belediye otobüsleri hem de dolmuşlar Golden Sand Beach işletmesinin bulunduğu konumdan geçmektedir.

Golden Sand Beach Club Ölüdeniz Muğla
Golden Sand Beach Club

Son olarak taksi kullanmak isteyen kişiler ise taksi gibi özel araçları tercih edebilir, bu hususta Golden Sand Beach ile Fethiye şehir merkezinin arası yaklaşık 15 km’dir, bu sebeple yüksek ücretler ödemeden taksi ile söz konusu işletmeye ulaşmak mümkündür.

Golden Sand Beach Club
Golden Sand Beach Club

Golden Sand Beach Ücretleri

Golden Sand Beach giriş ücreti 150 TL olarak belirlenmiştir, söz konusu ücrete otopark ve şezlong dahildir. Bunun dışında işletme içerisinde gerçekleşen aktivitelerin ücretleri farklıdır, aynı zamanda işletmede sunulan yiyecek ve içecek hizmetleri de ek ücrete tabidir.

Golden Sand Beach
Golden Sand Beach

Golden Sand Beach İmkanları

Golden Sand Beach misafirlerini memnun etmek adına oldukça çeşitli aktiviteler ve eğlence programları düzenlemektedir, bu hususta işletmede zaman zaman çeşitli DJ’ler ve sanatçılar konuk edilmektedir. Aynı zamanda animatörler tarafından düzenlenen eğlenceli oyunlar her yaştan insanın dikkatini çeken etkinliklerdendir.

READ  Muğla Akyaka Plajı
Golden Sand Beach
Golden Sand Beach

Bu hususta Golden Sand Beach’de tüm bunlara ek olarak sörf ve jet ski gibi konularda da ders verilmektedir. Oldukça uygun fiyatlarda verilen bu derslerin sonunda misafirler tek başlarına veya uzman hocalar eşliğinde sörf ya da jet ski yapabileceklerdir. Son olarak Golden Sand Beach’de güvenlik hususuna oldukça dikkat edilmiştir ve birçok can kurtaran işletmenin personel kadrosunda bulunmaktadır.

Fethiye Beach Clup
Fethiye Beach Clup
Adres: Belceğiz Mahallesi, Ölüdeniz Cd. No:2, 48340 Ölüdeniz/ Fethiye/Fethiye/Muğla


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Yuvarlakçay Muğla’nın Saklı Cenneti

Gezicini

Uyku Vadisi : Nerede Nasıl Gidilir ? Doğal Güzellikleri

Gezicini

Ula Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Gezicini

Turunç Pınarı Koyu : Fethiye’de Masal Gibi Değil Mi

Gezicini

Turgut Şelalesi Marmaris | Muğla’da Doğal Bir Şelale

Gezicini

Seydikemer`de Gezilecek Yerler Var!

Gezicini

Sarıgerme Plajı : Denize Girmeyi ve Güneşlenmeyi Çok Seveceksiniz

Gezicini

Saklıkent Kanyonu : Fethiye Doğa Harikası

Gezicini

Saklı Göl Muğla | Yerli ve Yabancı Turistlerin Uğrak Yeri

Hakan Karaduman

Yorum Yaz