Image default
Çeşme

Fly-Inn Beach | Çeşme’nin En Büyük Plajlarından

Fly-Inn Beach Çeşme

İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunan Flyinn Beach, Çeşme’nin en büyük plajlarından birine sahiptir, bu hususta işletmenin kapasitesi yaklaşık 2500 kişiliktir. İşletme de gün boyu devam eden canlı müzik performansları ve DJ performansları, parti arayan kişiler için kesinlikle idealdir. Ancak işletmeye gidilmeden önce rezervasyon yaptırılması gerekmektedir, bu hususta rezervasyon işlemlerini yapmak için işletmenin web sitesinden veya web sitesinde bulunan iletişim numaraları kullanılarak gerçekleştirmek mümkündür.

Fly-Inn Beach Çeşme
Fly-Inn Beach Çeşme

 

Nerede?

Fly Inn Beach İşletmesinin tam adres bilgileri şöyledir;
  • Adres: Şehir Mehmet Mahallesi, Pamukova Mevkii Altınkum Çeşme/İzmir
  • Telefon Numarası: 0 232 722 22 98

Yukarıda belirtilen telefon numarası kullanılarak rezervasyon işlemleri halledebilir ve söz konusu numara bilgi almak içinde kullanılabilir.

Fly-Inn Beach
Fly-Inn Beach

Nasıl Gidilir?

İşletmeye ulaşabilmek için Çeşme ilçesine gelindikten sonra, şehir merkezinde bulunan tabelalar kullanılmalıdır, bu hususta şehir merkezinde işletmeyi işaret eden tabelalar yol boyunca devam etmektedir. Toplu taşıma araçlarıyla işletmeye ulaşmak için ise şehir merkezinde bulunan otobüs ve dolmuş durakları kullanılabilir. Bu konuda otobüslerin ve dolmuşların güzergâh ve kalkış bilgilerinin öğrenilmesi gereksiz yere beklememek adına önemlidir. Bu konuda Çeşme belediyesinin web sitesinde dolmuşların ve otobüslerin kalkış ve güzergâh bilgilerine yer verilmektedir. Son olarak işletmeye taksi gibi özel ulaşım araçları kullanılarak da ulaşmak mümkündür, bu hususta işletmenin şehir merkezi ile olan mesafesi çok olmadığından yüksek ücretler ödemeden taksi ile ulaşım mümkündür.

Fly-Inn Beach
Fly-Inn Beach

Misafir Yorumları ve Puanları

İzmir‘deki İşletmenin çeşitli seyahat uygulamalarında ve forum sitelerinde bulunan yorumlarına bakıldığında, yorumların genel itibariyle olumlu olduğunu söylemek mümkündür. Aynı zamanda işletmenin puanı da oldukça yüksektir.

READ  White Beach Ayayorgi - Çeşme'nin Popüler Mekanları Arasında

Tüm bu hususlar dikkate alınarak işletmenin tercih edilmesi, misafirler açısından oldukça önemlidir, bu sebeple işletmeyi tercih etmek isteyen kişiler mutlaka söz konusu yorumları incelemesi tavsiye edilir.

Fly-Inn Beach
Fly-Inn Beach

Giriş Ücreti

İşletmenin iki türlü giriş ücreti bulunmaktadır, bu hususta ilki standart giriş ücretidir ve 130 TL’dir ve ücrete bir adet soft içecek dahildir. Flyinn Plajı İkinci giriş ücreti ise VIP iskele giriş ücretidir, bu konuda VIP giriş ücreti 300 TL’dir.

Flyinn Beach Clup Resimleri

Fly-Inn Beach Çeşme
Fly-Inn Beach
Fly-Inn BeachFlyinn Beach

Çeşme’deki En İyi Beach CluplerBenzer Görülmesi Gereken Yerler

White Beach Ayayorgi – Çeşme’nin Popüler Mekanları Arasında

Hakan Karaduman

The Beach Of Momo | Çeşme’deki Popüper Mekanlardan

Hakan Karaduman

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Sole Mare Beach Club | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

Hakan Karaduman

Sera Beach | Çeşme’de Sera Koyunda Bir Beach

Hakan Karaduman

Rooms Beach Club | Çeşme İzmir

Hakan Karaduman

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini

Yorum Yaz