Image default
Bodrum Muğla

En İyi Bodrum Beachleri | Muğla

En İyi Bodrum Beachleri Muğla

Bodrum gece hayatından sonra birbirinden güzel plajları ve eğlence mekanlarıyla öne çıkmaktadır, bu hususta Bodrumda çok sayıda beach bulunmaktadır. Söz konusu alandaki çeşitlilik bodrum ziyaret eden misafirlerin beach tercih etme konusunda zorlanmasına sebep olmaktadır, bu hususta bodrumu ziyaret eden misafirlerin zorlanmaması adına En İyi Bodrum Beachleri hakkında söz edeceğiz.

En İyi Bodrum Beachleri
En İyi Bodrum Beachleri

 

Bodrumun En iyi Beachleri Hangileridir?

Bodrumun en iyi beachleri misafirlerin geri dönüşlerine göre ve çeşitli uygulamalarda bulunan puanlara göre sırasız olarak şöyledir;

Yukarıda belirtilen beachler bodrumun en çok tercih edilen beachleridir ve puanları oldukça yüksektir.

Bodrum - En İyi Bodrum Beachleri
Bodrum – En İyi Bodrum Beachleri

Xuma Beach

Xuma Beach Bodrum Yalıkavak’da bulunmaktadır, bu hususta saat 10:00’da açılan Xuma Beach oldukça popüler beachler arasındadır. Xuma Beach Club Çalışanları House ve RB tarzında hizmet vermektedir, aynı zamanda hafta sonları çeşitli DJ’lerin performanslarını olmaktadır, buna ek olarak çeşitli aktiviteler de Xuma Beach ’de söz konusudur.

Xuma Beach
Xuma Beach

Flamm Beach

Flamm Beach, Bodrum Türkbükü’nün en popüler mekanları arasındadır, bu hususta Flamm Beach’in giriş ücreti yoktur. Tüm bunlara ek olarak Flamm Beach işletmesini ön plana çıkaran en önemli özellik yemekleridir, bu hususta işletmede oldukça lezzetli yemek çeşitleri bulunmaktadır. Bu konuda yemekler denize atılan masalarda yenilmektedir.

Bodrum Flamm Beach
Bodrum Flamm Beach

Blue Beach Club

Blue Beach Club Bodrumun Cennet Koyunda yer almaktadır, bu hususta Blue Beach Club en pahalı giriş ücreti olan beachler arasında yer almaktadır, giriş ücreti 2020 yılında 400 TL olarak belirlenmiştir ve giriş ücretine sadece şezlong ve havlu dahildir. Ancak Blue Beach aldığı ücretin hakkını düzenlediği eğlence aktiviteleriyle misafirlerine vermektedir, bu konuda Blue Beach en çok aktiviteyi düzenleyen beachler arasındadır.

READ  Bodrum Gezilecek Yerler : Ünlülerin Tatil Merkezi
Blue Beach Club
Blue Beach Club

Sarnıç Beach

Sarnıç Beach 1993 yılından beri hizmet vermektedir, bu nedenle hizmetleri oturmuş oldukça düzenli bir işletmedir. Sarnıç Beach özellikle doğayla bütünleşmek isteyen ve huzur arayan kişiler tercih etmelidir, bu konuda işletme ağaçların arasında oldukça sakin bir yerdir. Aynı zamanda Bodrumdaki en iyi Mohito ve Caipirinha içeceklerini sunduklarını söylemek de mümkündür.

Sarnıç Beach
Sarnıç Beach

Zayo Beach Club

Zayo Beach gündüzleri denize girilen oldukça sakin bir plajken geceleri adeta gece kulübüne dönüşmektedir, bu hususta eğlence arayan kişiler mutlaka Zayo Beach Club işletmesini düşünmelidir.

 

Zayo Beach Club
Zayo Beach Club

Kuum Beach

Kuum Beach ünlü isimlerinde tercih ettiği oldukça sakin bir işletmedir, bu hususta kafa dinlemek isteyen kişiler söz konusu işletmeyi tercih etmelidir. Kuum Beach İşletmenin öne çıkan özellikleri arasında kokteylleri ve yemekleridir, bu konuda oldukça yetenekli personeller tarafından hazırlanan içecekler ve yemekler oldukça lezzetlidir.

Kuum Beach
Kuum Beach

Bianca Beach

Bianca Beach Bodrumun Bardakçı konumunda bulunmaktadır, bu hususta işletmenin bodrum şehir merkezine oldukça yakın bir mesafede bulunduğunu söylemek mümkündür. Bianca Beach de Ajda Pekkan gibi ünlü isimlerin zaman zaman performansları olmaktadır, bu konuda işletmenin oldukça popüler olduğunu söylemek mümkündür.

Bianca Beach
Bianca Beach

 Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Zayo Beach Club | Yalıkavak Bodrum

Gezicini

Yuvarlakçay Muğla’nın Saklı Cenneti

Gezicini

Yalıkavak Gezilecek Yerler : Yalıkavak’ta Gidilecek Rotalar !

chebsra

Xuma Beach Club | Bodrum Yalıkavak’ta

Hakan Karaduman

Uyku Vadisi : Nerede Nasıl Gidilir ? Doğal Güzellikleri

Gezicini

Ula Gezilecek Yerler | Muhteşem Yerler Listesi

Gezicini

Türkbükü Gezilecek Yerler | Bodrum’un Meşhur Yerlerinden

chebsra

Turgutreis Gezilecek Yerler : Bodrum’un Cenneti

chebsra

Turgut Şelalesi Marmaris | Muğla’da Doğal Bir Şelale

Gezicini