Image default
Çeşme

Dharma Beach Club | İzmir’de Beach Clup

Dharma Beach Club

Dharma Beach Club İzmir’in Çeşme konumunda bulunmaktadır, bu hususta işletme özellikle dinlenmek ve kafa dinlemek isteyen kişiler için idealdir. Aynı zamanda işletmenin giriş ücreti ve işletme içerisinde bulunan yeme içme fiyatları da çoğu Beach Club ile karşılaştırıldığında oldukça uygundur. Tüm bu bilgiler doğrultusunda işletmeyi tercih etmek isteyen kişiler rezervasyon yaptırmalıdır, rezervasyon işlemleri için işletmenin web sitesi ziyaret edilmelidir.

Dharma Beach Club
Dharma Beach Club

Giriş Ücreti ve Diğer Ücretler

İşletmenin giriş ücreti 65 TL’dir, söz konusu ücret Çeşme’de hizmet veren çoğu plajdan çok daha uygundur ve giriş ücretine otopark, şezlong, havlu ve şezlong şemsiyesi dahildir. Aynı zamanda işletmede bulunan yemek ve içecek alanlarının da fiyatlarının uygun olduğunu söylemek mümkündür. Bu hususta işletmede giriş ücretine ek olarak yaklaşık 200 TL harcandığında yeterli olacaktır.

  • Su Sporları,
  • Flyboard,
  • Wakeboard
  • Sahil Etkinliklikleri,
  • Plaj voleybolu,
  • Halat yarışması,
  • Plaj Futbolu
Dharma Beach Club
Dharma Beach Club

Covid-19 Önlemleri

Günümüzde hala devam eden pandemi sürecinde işletmelerin alması gereken birtakım önlemler zorunlu hale getirilmiştir. Bu hususta işletmenin Sağlık Bakanlığı ve ilgili bakanlıkların genelgelerini tam olarak yerine getirdiğini söylemek mümkündür, işletmede sosyal mesafeye ve hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Aynı zamanda her masada dezenfektan da bulunmaktadır. Tüm bu hususlar dikkate alındığında işletmesini gönül rahatlığıyla tercih etmek mümkündür.

Dharma Beach Club
Dharma Beach Club

Nasıl Gidilir?

İşletmeye gitmek isteyen kişiler ilk olarak Çeşme ilçesine ulaşmalıdır, daha sonra şehir merkezinde bulunan tabelalar takip edilerek işletmeye ulaşmak mümkündür. Bu hususta işletmeye toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak da mümkündür, aynı zamanda taksi kullanılarak da işletmeye ulaşmak mümkündür, işletmenin şehir merkeziyle arası yaklaşık 15 km’dir.

READ  Çeşme Cafeleri : Çeşme’deki En İyi Kafeler

Son olarak işletmenin konum bilgilerine ulaşmak isteyen kişiler, işletmenin web sitesini ziyaret edebilir. Özellikle hususi araçları ile işletmeye ulaşmak isteyen kişiler için, konum bilgilerine ulaşmak navigasyon kullanabilmek adına oldukça önemlidir ve büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Dharma Beach Club
Dharma Beach Club

İşletme Puanları

İzmir ‘deki İşletmenin çeşitli forum sayfalarında ve uygulamalarda bulunan incelemelerine baktığımızda, özellikle fiyat performans olarak işletme oldukça iyi bir puana sahiptir. Bu hususta işletme hakkında yapılan yorumlar da oldukça olumludur.

İzmir Çeşme Dharma Beach Club
Dharma Beach
Çeşme Dharma Beach Clup
İzmir Dharma Beach Club
Dharma Beach Club
Dharma Beach Club
Dharma Beach Club
Dharma Beach Club

Adres : Altınkum Mah. Çavuşkuyu Mevkii 3Nolu Plaj Çeşme/İzmir
Phone: 0542 622 08 21
EMail : info@dharmabeachclub.com.tr

Çeşme’deki Beach CluplerBenzer Görülmesi Gereken Yerler

White Beach Ayayorgi – Çeşme’nin Popüler Mekanları Arasında

Hakan Karaduman

The Beach Of Momo | Çeşme’deki Popüper Mekanlardan

Hakan Karaduman

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Sole Mare Beach Club | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

Hakan Karaduman

Sera Beach | Çeşme’de Sera Koyunda Bir Beach

Hakan Karaduman

Rooms Beach Club | Çeşme İzmir

Hakan Karaduman

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini

Yorum Yaz