Image default
Çeşme

Çeşme Reisdere | Gezi Rehberi

Çeşme Reisdere İzmir

Reisdere İzmir’in Çeşme bölgesine 10 kilometre uzaklığında olan, şifalı kaplıcaları ve çamuru ile ünlenmiş olan, insanların yazlık satın aldığı bölge olarak da bilinen, gezip, görebileceğiniz mükemmel doğası olan bir tatil cennetidir.

Çeşme Reisdere
Çeşme Reisdere

Ege bölgesinin her karışını gezer iken son derece keyifli zamanlar geçireceğinizi ve unutulamayacak bir tatil yaşayabileceğinizi siz değerli okurlara söyleyebiliriz.

Reisdere
Reisdere

O halde haydi, gelin ve sizlere Çeşme gezilecek yerler, Reisdere bölgesinde gezip, görebileceğiniz yerler hakkında bilgi verelim.

Çeşme İzmir
Çeşme İzmir

REİSDERE LÜKS MEKÂNLAR

 • Hurma Kahvaltı, Breakfast: Hurma kahvaltı ve Breakfast salonu, güne enerjik başlamanız da yardımcı olacak, mükemmel bir kahvaltı yapabileceğiniz, elit, konforlu ideal bir mekandır. Sevdikleriniz ile birlikte gönül rahatlığıyla güne başlamak adına, keyifle gidebileceğiniz bir yer.
Hurma Kahvaltı, Breakfast
Hurma Kahvaltı, Breakfast
 • Leblebili Meyhanesi: İsminden de anlayabileceğiniz gibi, Leblebili Meyhanesi, Çeşme, Reisdere bölgesinin canlı müzik olarak gidilebilecek en konforlu, en lüks mekânı olmaktadır. Balığıyla da ün salmış olan Leblebili Meyhanesi, geceleri 03.00 ‘ e kadar açık olmaktadır.
Leblebili Meyhanesi
Leblebili Meyhanesi
 • Reisdere Kaplıca Otel: Reisdere bölgesinde olan kaplıca otel, hem konaklama hem de misafirlerini yemek, eğlence ve buna benzer hizmetleri sağlamak amaçlı ağırlayan bir mekân olmaktadır. Özellikle lüks, elit insanların gelip, geceyi geçirmek adına tercih ettikleri bir mekândır.
Reisdere Kaplıca Otel
Reisdere Kaplıca Otel
 • Kolburano’s: Çeşme, Reisdere bölgesinin en ünlü kafelerinden birisidir. Hem eğlenceli vakitler hem de lezzetli yemekleri tatmak için muhakkak buraya gidip, burada vakit geçirmenizi siz değerli okurlarımıza tavsiye ederiz.
Kolburano’s Cafe
Kolburano’s Cafe

ÇEŞME REİSDERE KONAKLANACAK YERLER

Çeşme, Reisdere bölgesinde geceyi geçirmek, konaklama yapmak istiyor ve kalacak yer bilmiyor iseniz şanslısınız çünkü Çeşme, Reisdere bölgesi konaklama olarak oldukça olanağı yüksek bir bölgedir. Siz değerli okurlarımız için birkaç konaklama yapabileceğiniz mekânların kısa bir listesi şu şekildedir;

 • Safi Otel: Saf ve butik otel olarak işletilen, Safi Otel, İzmir Çeşme, Reisdere bölgesinin en tatlı butik otellerinden birisidir.
READ  Alaçatı Gezilecek Yerler : İzmir'in İncisi
Safi Otel
Safi Otel
 • Reisdere Pansiyon: Küçük ve tatlı butik tarzı pansiyonların olduğu, Reisdere Pansiyon, Çeşme Reisdere bölgesinin hem kalite hem de fiyat açısından en ideal konaklama mekânları arasında ismini altın harfler ile kazımıştır. Bölgede de oldukça ünlü konaklama yerleridir bu pansiyonlar. Tavsiye eder, öneririz.
Reisdere Pansiyon
Reisdere Pansiyon
 • Adelfia Hotel: Taş mimarisiyle Çeşme, Reisdere bölgesinin en gözde konaklama mekânlarından bir tanesidir Adelfia Hotel. Hem elit hem de şık olmasıyla da ilgiyi üstüne çeken Adelfia Hotel de her akşam farklı farklı etkinlikler de yapılmaktadır.

  Adelfia Hotel
  Adelfia Hotel

ÇEŞME- REİSDERE KONUM VE ULAŞIM BİLGİSİ

Çeşme, Reisdere bölgesinde ulaşım konusun da hiç problem yaşamayacaksınız diyebiliriz. Hem kasaba görünümü ile merkezi konumda olup, yakın bölgeler de olması hem de moovit gibi, harita, Navigasyon gibi uygulamalar ile de çok kolay bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Toplu taşıma araçları olarak da ulaşımınızı bir hayli kolaylaştırabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarının bilgilerini, duraklardan detaylı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz.

Gidilecek Alternatif YerlerBenzer Görülmesi Gereken Yerler

White Beach Ayayorgi – Çeşme’nin Popüler Mekanları Arasında

Hakan Karaduman

The Beach Of Momo | Çeşme’deki Popüper Mekanlardan

Hakan Karaduman

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Sole Mare Beach Club | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

Hakan Karaduman

Sera Beach | Çeşme’de Sera Koyunda Bir Beach

Hakan Karaduman

Rooms Beach Club | Çeşme İzmir

Hakan Karaduman

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini