Image default
Çeşme

Çeşme Ovacık | İzmir

Çeşme Ovacık İzmir

Tarım cenneti olarak bilinen Çeşme, Ovacık.  Enginarı ile meşhur, şarapları ile de ünlenmiş bir yer olarak bilinmektedir. İzmir, Çeşmeye bağlı olan Ovacık, genel konumu olarak da ilgileri üstüne çeken bir yarım ada kasabası olmaktadır.

"<yoastmark

Görüntüsü ve içerisin de bulunduğu eşsiz manzara dolayısıyla da Çeşme Ovacık Köyü bölgesi tam bir tatil beldesi olarak bilinmektedir. O halde haydi, gelin ve Çeşme, Ovacık bölgesine geldiğiniz de yapabileceğiniz şeylerin listesini hazırlayalım.

Ovacık Sahili
Ovacık Sahili

OVACIK LÜKS MEKÂNLAR

Ovacık bölgesine ilk geldiğiniz de kahvaltısından tutup, akşam yemeğine kadar gidebileceğiniz, Çeşme’de görülecek yerler için ideal mekânların listesi şu şekilde olacaktır;

  • Tuval Restaurant: Güne enfes bir kahvaltı ile başlamak isteyenlerin muhakkak gitmesi gereken bir yer Tuval Restaurant, bölge de meşhur serpme kahvaltısıyla da bilinmektedir.
Tuval Restaurant Çeşme
Tuval Restaurant Çeşme
  • Enginar Çiçeği Restoran: Adından da anlayacağınız üzere daha çok sebzeye ağırlık verilmiş bir restoran olarak hizmet vermektedir. Vejetaryen misafirlerin aşırı sevebileceği bir mekândır, öneririz.
Enginar Çiçeği Restoran Çeşme
Enginar Çiçeği Restoran Çeşme
  • İris Art & Steakhouse: Etin önünüze bambaşka halde servis edilmesi ve efsane, eşsiz lezzetiyle sizlere servisiyle damağınızda tadını bıraktıracak cinsten bir restorandır. Çeşme bölgesinin en ünlü Steakhouse mekânlarından birisidir. Muhakkak gidip, burada yemek yemenizi öneririz.
İris Art & Steakhouse
İris Art & Steakhouse
  • Köşe Kahve: Yemekten sonra sevdikleriniz ile birlikte gidebileceğiniz soft mekânlardan biri de, Köşe Kahve. İsminden de anlayacağınız üzere kahvesi ile ünlenmiş bir mekân. Vakit geçirebileceğiniz, ideal bir mekân.
Köşe Kahve
Köşe Kahve

ÇEŞME KONAKLANACAK YERLER

Çeşme bölgesine geldiğiniz de eğer konaklama konusunda da problem yaşıyor iseniz hiç endişe etmenize gerek yok çünkü Çeşme bölgesinde konaklama olarak oldukça uygun mekânlar da bulunmaktadır. Sizler için küçük bir liste hazırladık.

  • Çeşme Pansiyonları: Çeşme Pansiyonları, bölgenin en uygun ve fiyatına göre en kaliteli olan konaklama sağlayabileceğiniz mekânlardan olmaktadır. Deniz manzarası olması da ayrı bir lüks hava katmaktadır.
READ  Dharma Beach Club | İzmir'de Beach Clup
Çeşme Pansiyonları
Çeşme Pansiyonları
  • Pasifik Otel: Çeşme bölgesin de konaklama sağlayabileceğiniz bir diğer güzel isim, Pasifik Otel.

"Pasifik

  • Ilıca Hotel Spa: Hem otel hizmeti veren hem de kaliteli bir Spa hizmeti veren, kaliteli, elit otellerden birisidir Ilıca Hotel. Konaklama sağlamak için önerebileceğimiz elit ve şık bir adrestir.

"Ilıca

ÇEŞME OVACIK KONUM VE ULAŞIM BİLGİSİ

Çeşme Ovacık konum ve ulaşım konusunda da problem yaşamayacağınız, basit bir konudur. Kolaylık ile ulaşım sağlayabileceğiniz toplu taşıma araçları bulunmakta ve moovit, harita gibi programları kullanarak rahatlık ile ulaşım probleminizi giderebilirsiniz.Benzer Görülmesi Gereken Yerler

White Beach Ayayorgi – Çeşme’nin Popüler Mekanları Arasında

Hakan Karaduman

The Beach Of Momo | Çeşme’deki Popüper Mekanlardan

Hakan Karaduman

Tekke Plajı – Çeşme

Gezicini

Sole Mare Beach Club | Çeşme’nin Gözde Mekanlarından

Hakan Karaduman

Sera Beach | Çeşme’de Sera Koyunda Bir Beach

Hakan Karaduman

Rooms Beach Club | Çeşme İzmir

Hakan Karaduman

Pırlanta Plajı Çeşme

Gezicini

Paşalimanı Koyu – Çeşme

Gezicini

Kocakarı Plajı

Gezicini