Image default
Seferihisar

Bongo Beach Club – Seferihisar’da Turkuaz Mavisi Suların İçinde

Bongo Beach Club

İzmir tarih kokan medeniyetlerin beşiği, turistik mekânlarıyla hem ticareti hem de turizmi canlandırmış, sakinlik ve huzurun başkenti olarak eşsiz manzaralarıyla dolu kentimizdir. İzmir kentinin insanları oldukça sıcakkanlı olduğundan şehir dışından gelen misafirlerini en iyi biçimde ağırlıyorlar. Bongo Beach Club, bu mekanlardan birisidir.

Seferihisar Bongo Beach Club
Bongo Beach Club

İzmir mavi ile yeşilin atan kalbi olarak anılır. Bu mükemmel doğa manzaralarından biri bongo beach clup tesisleridir. Bu tesisisin özellikleri arasında en göze çarpan detay olan konforunun en üst düzeyde tasarlanan bez hamaklarının olmasıdır. Bu yanı sıra denizi tertemiz ve berrak olup, derinliği azdır. Bongo beach clup düğün, kına vs. gibi etkinlikleri de düzenlemekte, eğlence için müziğin hoş sesini her daim duyabilirsiniz.

Bongo Beach Club
Bongo Beach Club

BONGO BEACH NEREDE?

İzmir’in turkuaz mavisi suları, yeşilin can damarı olan birçok çeşidiyle ünlü ağaçlarının bulunduğu bongo beach, bağlı olduğu Seferihisar ilçesinde yer almaktadır. Hıdırlık mahallesinde bulunan plaj konumu itibariyle de oldukça kolay bir yerdedir. Bongo beach clup restorant sevdiklerinizle keyifli anlar geçirebilir, akşamları dj ile kopabilir, gün batımında harika fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz.

Bongo Beach Club
Bongo Beach Club

Bongo Beach Ulaşımı

Yaz ayları için vazgeçilmez olan bongo beach plajları hafta sonunu en kaliteli biçimde geçirebileceğiniz yer olarak söyleyebiliriz. Peki, ama buraya ulaşım nasıl oluyor diyorsanız cevabınız bizde. Seferihisar  Üçkuyular otogarından 640,778 numaralı otobüse binebilir, İzmir’den bu güzelliği görmeye gelirseniz İZTAŞIT ile sığacık durağında inerek daha sonra ise taksiyle dahi ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bongo Beach Club
Bongo Beach Club

SEFERİHİSAR PLAJLARI

İzmir Seferihisar ilçesinin Türkiye’nin ilk sakin şehri olduğunu biliyor muydunuz? Bunun yanı sıra doğa harikası olan tatilcilerin uğrak adresi olan Seferihisar plajlarına görmek için her yıl yerli ve yabancı turistler için önemli noktalardan biri haline geliyor. Sizler de pırlanta kadar parlak kumları, huzurlu bol nefes alabileceğiniz Seferihisar Plajları merak ediyorsanız buyurun beraber bakalım.

  • Ürkmez sağlık ocağı plajı: Ulaşımı itibariyle en kolay olan plajlar arasında yer alıp, ücretsiz olan bu plaj mavi bayrak ödülüne sahip olmasıyla ilgi odağı oluyor.
  • Tesis ormancı kampı ve plajı: İzmir’e sadece 53 km olan plaj, yaz mevsiminde denizin tadını çıkabileceğiniz muhteşem yerlerden biridir.
  • Akkum plajı: Plajın yukarıdan görünümü hilal biçiminde olup, birçok su sporunun yapılabildiği ender denizlerdendir. Akkum plajı mavi bayrağına sahip, kamp yapmak içinde ideal mekânlardan biri oluyor.
  • Altınköy plajı: Sakinliğiyle ünlü olan plaja girmek ücretsizdir. Altınköy plajında güneş deniz kum üçlüsünün tadını dilediğince çıkarabilirsiniz.
Bongo Beach Club
Bongo Beach Club

 Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Gece Pazarı

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Teos Antik Kenti Nerede Nasıl Gidilir ?

Hakan Karaduman

Tahsin Ar Tesisleri – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Hakan Karaduman

Yorum Yaz