Image default
Seferihisar

Angora Beach Resort Otel | Seferihisar Doğanbey’de

Başlıklar

ANGORA BEACH RESORT

Türkiye’de Egenin incisi diyebildiğimiz şehrimiz İzmir, tarihi geçmişiyle efsanelere, mitolojiye kadar uzanan derin bir geçmişe sahip, coğrafi konum olarak uzun deltaların, mendereslerin üzerinde yer alan şehrimizdir. Sahip olduğu değerleri çok iyi korunmakla beraber şehrin insanları da desteğini büyük çapta hissettirir. İzmir’de yer alan temiz, düzenli ve konforlu mekânıyla Angora Beach Resort, müşterilerini hoşgörüyle karşılıyor.

Angora Beach Resort Otel
Angora Beach Resort Otel

İzmir’in tertemiz, mis gibi havasıyla doğal alanlarının yeri oldukça büyüktür. Turkuaz mavisi plajlarıyla yemyeşil ağaçları İzmirliler için kıymetlidir.  Angora Beach, fiyatıyla cepleri yakmıyor ve bu sayede daha fazla ziyaretçinin kalbini kazanıyor. Sizler de huzurlu, sakin bir otel arıyorsanız tam size göre.

Angora Beach Resort
Angora Beach Resort

NEREDE BULUNUYOR?

Peki, butik tarzıyla ilgi çekmeyi başaran Angora Beach nerede dediğinizi duyar gibiyiz. Angora Beach, Türkiye’nin ilk sakin şehri olmasıyla ününe ün katmış Seferihisar ilçesinin payamlı bölgesinde yerini almaktadır. Konumu itibariyle çevresindeki tarihi eserlerinin bulunduğu birçok yere yakınlığı Angora Beach Resortu değerli halini yansıtıyor.

Angora Beach Resort
Angora Beach Resort

NASIL GİDİLİR?

Angora Beach, İzmir’in ulaşımının en kolay yeri olarak tarif etsek doğru olur. Muhteşem plajlarının tadını en keyifli şekilde çıkarmak istiyorsanız kendi aracınızla menderes Gümüldür yolunu kullanarak yaklaşık 66 kilometre üzerinden hesap ettiğimizde 1 saat kadar kısacık bir yol ile ulaşabilirsiniz. Ürkmez‘de olan otele Eğer otobüs ile gitmek istiyorsanız bağlı olduğu ilçe olan Seferihisar’dan 776 ve 986 numaralı otobüsleri kullanarak ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Angora Beach Resort
Angora Beach Resort

GÜZEL BİR YAZA MERHABA DİYİN

İzmir’e her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist gelmektedir. Turist sayılarının Türkiye’de en fazla olan nadir illerden birisidir. Bütün yılın iş yoğunluğunu üzerinden atmak isteyen insanlar, yaz mevsimine gelince tatil köyü, tatil beldesi aramaktadır. İşte sizlerin karşısında Angora Beach kalitesiyle sizlere en iyi hizmetini sunmaktadır.

READ  Akarca Halk Plajı - Seferihisar
Angora Beach Resort
Angora Beach Resort

Angora Beach, kendi ait plajı oksijen kaynağını ağaçlarıyla mavi ve yeşili buluşturuyor. Lüks ve ferah odalarında kaliteli vakit geçirebilir, lezzetli lokantasında envai çeşit yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Beş yıldızlı otel Angora Beach, denizi mavi bayrak ödülüne sahip olup, kumsalının uzunluğu da 6 kilometre olduğu bilgisi sizleri bu otele gelmek için çok iyi bir neden oluşturuyor.

Angora Beach Resimleri

Angora Beach Resort
Angora Beach Resort
Angora Beach Resort
Angora Beach Resort
Angora Beach Resort

Adres: Payamlı, Deniz Caddesi 35465 Seferihisar/İzmir


Benzer Görülmesi Gereken Yerler

Ürkmez Plajları Koyları

Gezicini

Ürkmez Meltemtur Sahili | İzmir’de Sakin Bir Köşe İstiyorsanız

Gezicini

Ürkmez Gezilecek Yerler

Gezicini

Ürkmez Gece Pazarı

Gezicini

Ürkmez Doğanbey Kamp Alanları

Gezicini

Ürkmez Apart Otel : Ürkmez’in En İyisi

Gezicini

Teos Ormancı Tatil Köyü – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Gezicini

Teos Antik Kenti Nerede Nasıl Gidilir ?

Hakan Karaduman

Tahsin Ar Tesisleri – Seferihisar’da Bir Tatil Köyü

Hakan Karaduman

Yorum Yaz